Latvijas Universitātes (LU) Tiesību zinātnes promocijas padomes atklātā sēdē 2024. gada 21.martā Gunārs Kūtris aizstāvēs promocijas darbu "Mantas atzīšana par noziedzīgi iegūtu un rīcība ar to pirmstiesas kriminālprocesā" krimināltiesību apakšnozarē zinātnes doktora grāda (Ph.D.) sociālajās zinātnēs iegūšanai. Darbs izstrādāts LU profesores Dr.iur. Ārijas Meikališas vadībā.

Promocijas darba aizstāvēšana notiks 2024. gada 21.martā plkst. 15:00 LU Tiesību zinātnes promocijas padomes atklātajā sēdē Juridiskās fakultātes tiesas zālē (Raiņa bulv.19, 8. auditorijā – 260. telpā, 2. stāvā).

Ar darbu var iepazīties Latvijas Universitātes Raiņa bulvāra bibliotēkā (Raiņa bulvārī 19, 203. telpā, 2. stāvā).